Netrápte sa kvôli veľkosti a užívajte si aj príjemné maličkosti

Problémy s veľkosťou penisu trápi pomerne veľké percento dospelých mužov. V niektorých prípadoch je to ale neopodstatnená vec, pretože to pravé potešenie sa často skrýva v pekných maličkostiach. Inak tomu nie je ani pri prežívaní intímnych chvíľ s partnerkou. Ak sa ale obávate, že by to predsa len mohlo naštrbiť mieru spokojnosti v sexe u opačného pohlavia, existuje riešenie.

Čo určuje veľkosť penisu?

Rozmery penisu, ako aj rozmery ostatných častí ľudského tela sú determinované dedičnosťou a rysmi rastu a vývoja. Ak sa v priebehu vnútromaternicovej tvorby plodu a ďalej v priebehu rastu a puberte pri akýchkoľvek dôvodoch zaznamenala nedostatočná funkcia mužského pohlavného hormónu testosterónu, vývoj genitálií môže byť narušený. Pokiaľ si možno aj vďaka tomu myslíte, že máte menšie prirodzenie, dá sa použiť Andropenis. Jedná sa o certifikovanú zdravotnícku pomôcku 1. triedy, ktorá vám dokáže pri pravidelnom používaní zmeniť veľkosť o 3,5 cm. Takmer 98 % účinnosti je toho skvelým dôkazom.

Pomôže vám zväčšenie penisu v spokojnejšom živote?

V niektorých prípadoch aj áno. Záleží to od toho, aké hodnoty preferuje partnerka. Veľkosť penisu je často ale len o optickom klame, pretože citlivosť ženských pohlavných orgánov je najväčšia najmä na povrchu a maximálne do hĺbky 7 cm. Ak aj napriek tomu budete premýšľať o zväčšení penisu, dávajte si pozor na postupy, ktoré pritom využijete. Certifikovaná a spomínaná pomôcka je na tom asi najlepšie, o čom vás samozrejme presvedčia jej reálne výsledky. V priebehu troch mesiacov sa tak už môžete tešiť z väčšieho penisu, ktorý vám spríjemní nejednu intímnu chvíľu s partnerom. Netreba sa toho obávať a vyskúšať možnosti, ktoré sú vám plne k dispozícii. Aj naše dobré rady si môžete vziať nielen k srdcu.

Publikované: 22. 05. 2018

Kategória: Zdravie

Autor: Ivana Bučková