Novinky, ktoré skrášlia váš domov

Niekedy nemusíme rekonštruovať a renovovať celý byt. Niekedy stačí iba maličkosť - dekorácia, koberec alebo doplnok, ktorý je nielen nízkonákladový, ale zároveň rozžiari našu domácnosť. O aké kúsky ide?

Kusový koberec podľa vkusu

Unikátny kusový koberec, ktorý si môžete dopasovať k nábytku. V ponuke nájdete nádherné farebné kúsky žiarivých farieb pre odvážnejšie typy, ktoré sú skvelou voľbou do moderných interiérov, ale tiež kusový koberec pastelovej farby, ktorý doplní biely nábytok. Kusový koberec do obývačky je dostupný aj v striedmejších variantoch - jednofarebných neutrálnych aj sýtych farbách alebo v moderných abstraktných vzoroch. Vybrať si môžete aj kusový koberec do spálne s dlhším vlasom, alebo koberec s hviezdičkami a bodkami, ktorý je vhodný napríklad od detskej izby.

Meraný koberec do detskej izby

Hľadáte vhodnú podlahovú krytinu pre svoju ratolesť do detskej izby? Meraný koberec v kreatívnych farbách a vzoroch je skvelou voľbou. Koberec je navyše vďaka použitému materiálu tiež nenáročný na údržbu.

Dizajnová PVC podlaha

Už vás nebaví stará podlaha v obývačke či kuchyni? Je poškodená a radi by ste ju vymenili za novú? Siahnite po unikátnej PVC podlahe, ktorá je dostupná v nových dizajnoch a farbách. Jednofarebné PVC vnesie do každej miestnosti čistý a moderný vzhľad. Môžete si vybrať z rôznych odtieňov - z čiernej, bielej, sivej, ale tiež žiarivo červenej, slniečkovo žltej či jemnej marhuľovej farby.

Vinyl v štýle drevených podláh

Pokiaľ uprednostňujete prírodné materiály, no do drevenej podlahy sa vám nechce investovať, zvoľte vinylovú podlahu. Vinylová podlaha je menej nákladná a je dostupná v rôznych prevedeniach. Takmer verne imituje prírodné materiály ako napríklad kameň alebo mnohými tak oceňované drevo. Môžete si vybrať podlahu v odtieni, ktorý vám vyhovuje - od svetlosivej až po tmavohnedú. Tak čo na to hovoríte? Oslovil vás niektorý z kúskov?

Publikované: 25. 01. 2020

Kategória: Bývanie

Autor: Ivana Bučková