Máte štýlové tepláky nielen na doma?

Tepláky sme kedysi nosili len na šport, do prírody alebo na záhradu. Tento kúsok odevu si však postupne prebojoval cestu aj medzi oblečenie na rôzne príležitosti. Samozrejme, že na ples či letnú párty nebudú vhodné. Môžete si ich však dať na seba oveľa častejšie. Inšpirujte sa pritom našimi tipmi.

Rôznorodosť kombinácií

Pánske tepláky sú kúskom, ktoré si priam pýta rôznorodosť kombinácií s inými časťami odevu. Môžete si ich obliecť len tak na doma na leňošenie, do fitness centra alebo v nich vyraziť von či do práce. Záleží len na tom, s čím ich skombinujete. Na teplákoch každý muž navyše ocení priestranné vrecká. Peňaženku či kľúče tak nebudete musieť nosiť v ruke či samostatnom batohu.

V teplákoch do mesta aj na výlet

Ak si chcete pohodlie teplákov užívať v meste, skombinujte ich s jednofarebným tričkom a bundou v módnom strihu. Pánske tepláky vyzerajú výborne s teniskami, ktoré celý outfit doplnia. Že sú tepláky vhodné na cvičenie, vie každý. Pri výbere najvhodnejšieho kúsku do fitness centra prihliadajte najmä na zloženie. Vysoký podiel bavlny zabezpečí vzdušnosť a dobré odvádzanie potu. Na výlet vyberajte pánske tepláky s aplikáciou alebo rôznymi vzormi. Aj voľnočasový outfit bude vďaka tomu vyzerať zaujímavo. Ak vsadíte na jednofarebnosť, vyberte k nim tričko s potlačou, ktorá váš vzhľad dostatočne oživí.

Pánske mikiny

K teplákom neodmysliteľne patria pánske mikiny. Mikinu využijete vo fitku na zahriatie po cvičení alebo v chladnejšom počasí. Pod tento kúsok vám postačí obliecť si priedušné tričko. Ak je vonku teplejšie, mikinu si prehodíte cez plece alebo uviažete na páse. Pekné pánske mikiny nájdete na trhu v rôznych prevedeniach. To svoje si tak nájdu milovníci zapínania na zips aj obliekania cez hlavu. Módnym trendami sú výraznejšie farby a aplikácie na hrudi a praktické klokanie vrecká. Nielen pre prípad mrholenia si môžete vybrať aj mikinu s kapucňou.

Publikované: 27. 06. 2020

Kategória: Móda a krása

Autor: Ivana Bučková