Potešte svoju kamarátku kozmetickým darčekom

Pri hľadaní vhodných darčekov pre naše milované osoby častokrát bojujeme s dilemou výberu niečoho, čo obdarovaný skutočne využije, a zároveň ho prekvapenie i úprimne poteší. Situácie, keď ste si pri nachádzaní ideálneho darčeka neistí, je skvelou stávkou na istotu práve produkt pochádzajúci z kozmetického sortimentu. Či už kozmetika ako taká alebo doplnok užitočný pri jej používaní, oboje dokáže úprimne nadchnúť a potešiť, pričom sa hodí i z hľadiska užitočnosti a využiteľnosti.

Podarujte niečo „netradičné“ a udržateľné zároveň

Trend udržateľnej spotreby vládne svetu čoraz viac a môže byť nápomocný i pri vašom nachádzaní prekvapenia pre blízkeho. Prečo nepotešiť kamarátku darčekom, a zároveň jej neurobiť niečo užitočné pre životné prostredie? Pri každodennom vyčistení pleti mesačne častokrát minie jeden spotrebiteľ viac než 50 kusov vatových tampónov na odličovanie pleti. Toto množstvo sa dá efektívne znížiť vďaka používaniu látkových odličovacích tampónov. Ďalším užitočným, a zároveň i udržateľným darčekom môže byť gél na sprchovanie či šampón na vlasy v podobe tuhého mydla, ktorý sa tak vyhýba baleniu v plastovej nádobe.

Už ste podarovali relax?

Niet dokonalejšieho darčeka ako podarovať chvíľku pohody a relaxu. Medzi ideálne prekvapenia, vďaka ktorým si vaša kamarátka dokonale oddýchne patria napríklad rôzne kozmetické produkty do kúpeľa, ako napríklad pena, kúpeľná soľ, či vonné tyčinky a rôzne sviečky. Ideálny darček pre momenty zrelaxovania v kúpeľni či mimo nej je i hydratačná alebo ílová maska na tvár.

Kozmetická taštička vždy padne vhod

Malá, stredná, či veľká – taška na kozmetiku poteší za každých podmienok. Pri výbere tohto darčeka možno myslieť na to, že vykúzlite radosť nie je vďaka dizajnu taštičky ale i vďaka jej praktickej funkcii. Ideálny darček nemusí byť vždy niečo, čo vaša kamarátka už doposiaľ. Prekvapenie môže byť i v podobe niečoho menej tradičného, ako napríklad sonická kefka, rôzne toniká pre ošetrenie pleti či napríklad multivitamínové sérum vhodné pre všetky typy pleti.

Publikované: 04. 08. 2021

Kategória: Móda a krása

Autor: Ivana Bučková