Investičné zlato s hologramom od Argor-Heraeus: Bezpečná voľba pre každého investora

Investícia do zlata sa tradične považuje za bezpečný spôsob ochrany proti ekonomickým neistotám a inflácii. Medzi rôznymi formami investičného zlata vynikajú švajčiarske zlaté zliatky s hologramom od rafinérie Argor-Heraeus. Prečo sú práve tieto zliatky ideálnou voľbou pre každého, kto chce investovať bezpečne?

Rafinéria Argor-Heraeus sa radí medzi popredných producentov investičného zlata a ich zlaté zliatky s hologramom sú vysoko cenené pre svoju jedinečnosť a bezpečnosť. Hologram nie je jednoduchým príveskom; je razený do zadnej strany zliatku, čím vytvára nedeliteľnú súčasť zlatej tehličky. Táto inovatívna technológia poskytuje investorovi istotu, že skutočne investujú do rýdzeho zlata.

Čo robí hologram od Argor-Heraeus tak špeciálnym? Jedná sa o giluše vykonané laserom pomocou špeciálnej holografickej techniky, známej ako Kinebar®. Kinebar je chránená obchodná známka spoločnosti UBS (Union Bank of Switzerland) a predstavuje aplikáciu difrakčného bezpečnostného prvku, tzv. kinegramu. Táto patentovaná technológia sa používa aj na zabezpečenie bankoviek a cestovných pasov. Gilošový obraz mení obrys aj farbu pri miernom pohybe zliatkom, čo sťažuje jeho kopírovanie.

Dôležité je zdôrazniť, že hologram je patentovo chránená technológia, čo znamená, že nemožno vytvoriť kópiu. Táto ochrana je porovnateľná s bezpečnostnými prvkami, ktoré chránia pasy vyspelých západných štátov. To poskytuje investori vysoký stupeň dôvery v skutočnosť, že vlastní skutočne autentický kus investičného zlata.

Predná strana zliatku zostáva identická so zliatkami bežnej produkcie, čo zaisťuje štandardný a jednotný vzhľad. Príjemné je, že aj napriek svojej vysokej bezpečnostnej hodnote nie sú zliatky s hologramom významne drahšie ako zliatky bez hologramu. To znamená, že investori môžu mať pokojnú myseľ ohľadom autentickosti svojej investície bez toho, aby museli čeliť výraznému navýšeniu nákladov.

V závere je teda jasné, prečo sú švajčiarske zlaté zliatky s hologramom od Argor-Heraeus ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá bezpečnú investíciu do zlata. Tieto zliatky spájajú tradíciu, inováciu a bezpečnosť, čo je kombinácia, ktorá priťahuje investorov z celého sveta. Pre tých, ktorí chcú zažiť túto výnimočnú formu investovania, sú tieto zliatky dostupné na e-shope zlatovna.cz. S rôznymi garanciami a nízkymi cenami predstavujú investičné zlato s hologramom skvelú možnosť pre každého, kto si praje investovať s istotou a pokojným srdcom.

Publikované: 28. 11. 2023

Kategória: Financie a práca

Autor: Lenka Vondrová