Prečo investovať do štúdia MBA?

Každý má svoje profesijné sny, či už túžime po lepšej pozícii, vyššom plate alebo zručnosti byť úspešnými v obchodnom svete. Získanie titulu MBA na Cardiff Academy môže byť tým, čo vám pomôže tieto sny naplniť.

Štúdium MBA je cenné nielen pre manažérov a vedúcich pracovníkov, ale aj pre podnikateľov a tých, ktorí plánujú založiť vlastnú firmu alebo sa posunúť v kariére. Po úspešnom absolvovaní a obhájení záverečnej práce, získate prestížny titul MBA (Master of Business Administration), čo vám otvorí nové možnosti v kariére.

Dĺžka štúdia je obvykle jeden rok, a čo je výnimočné na štúdiu na Cardiff Academy, môžete študovať online z pohodlia domova kedykoľvek a odkiaľkoľvek, a to plne v slovenskom jazyku. Máte na výber z jedenástich rôznych programov MBA, aby ste si mohli vybrať ten, ktorý najlepšie zodpovedá vašim profesijným cieľom. K dispozícii máte po celý čas štúdia mnoho študijných materiálov, online knižnicu, prezentácie aj bonusové materiály.

Povedie vás tím skúsených lektorov, ktorí majú znalosti z praxe a často sú sami majitelia firiem alebo manažéri na vysokých pozíciách. Počas štúdia MBA sa naučíte tiež prepájať teóriu s praxou. Investícia do štúdia sa oplatí, pretože získate mnoho znalostí i praktických skúseností, zlepšíte si kritické myslenie a urobíte zásadný krok ku kariérnemu rastu a profesijnému úspechu.

Začať študovať MBA je jednoduché, stačí vyplniť online prihlášku, ktorá vám zaberie iba niekoľko minút. Váhate, či Vám bude štúdium na Cardiff Academy vyhovovať? Stačí kontaktovať študijné oddelenie a naše študijné referentky Vás prevedú celým štúdiom na online schôdzke.

Publikované: 26. 01. 2024

Kategória: Financie a práca

Autor: Lenka Vondrová