Snubné prstene a obrúčky, ktoré to povedia za vás

Snubný prsteň je šperk, ktorý si pre výnimočnosť tohto okamihu väčšina žien skladá z prsta len na noc. Jeho výber však má na starosti muž, čo vôbec nemusí byť jednoduché. Veď nejde len o to trafiť správnu veľkosť. Na čo všetko pri kúpe myslieť, vám poradíme v nasledujúcom článku. A nezabudli sme ani na tipy pre výber svadobných obrúčok.

Ako vybrať snubný prsteň

Snubný prsteň hovorí o láske a oddanosti. Požiadanie o ruku je zároveň vyznaním, že muž túži so ženou stráviť zvyšok života. Pri jeho výbere sa zamyslite nad tým, čo všetko by ste chceli milovanej povedať. Milujete ju? Obdivujete? Je pre vás tou najkrajšou na svete? S týmito myšlienkami môžete začať s nákupom. Krásne snubné prstene sa najčastejšie vyrábajú s diamantom. Tento drahý kameň hovorí o láske, vernosti a záväzku. Kruh je vyjadrením nekonečného citu. Pri voľbe kovu, z ktorého bude snubný prsteň vyrobený, máte na výber žlté, biele alebo dokonca aj ružové zlato.

Aj tak neviete ktorý?

Pri pohľade na bohatú ponuku na trhu je ťažké vyberať. Aby ste zistili, aký je vkus vašej partnerky, všímajte si ju. Zapamätajte si, aké nosí prstene, retiazky či náušnice. Sú strieborné? Potom sa jej najviac zavďačíte prsteňom z bieleho zlata. Ak sa rada oblieka športovo, iste ju poteší menej nápadný kúsok. Miluje luxus a extravaganciu? Siahnite po bohato zdobenom briliantovom prsteni.

Obrúčky na deň „D“

Svadobné zlaté obrúčky sa vyberajú o niečo ľahšie, pretože sa na nákupe môžete podieľať obaja. Na výber máte mnoho modelov z bieleho, žltého aj červeného zlata. Na ruke sa veľmi pekne vynímajú aj viacfarebné kombinácie. Okrem zlata si obrúčky môžete kúpiť vyrobené zo striebra, titánu alebo chirurgickej ocele. Výhodou je, ak predajca ponúka výrobu obrúčok na mieru. Budete sa tak môcť plne spoľahnúť, že vám dokonale sadnú na ruku. Ak neradi nakupujete online, navštívte showroom v Bratislave, kde si svadobné obrúčky budete môcť pozrieť naživo.

Publikované: 27. 06. 2020

Kategória: Móda a krása

Autor: Ivana Bučková