Bývanie v Bratislave – prečo sa rozhodnúť pre Premiére

Získali ste v Bratislave super job, za ktorým sa oplatí presťahovať? Perfektné, gratulujeme! Prácu máte, teraz už „len“ zariadiť si bývanie. Preskúmajte náš tip, ktorý sa nachádza v atraktívnej lokalite Starého Mesta. Ide o projekt Premiére, 23-podlažný obytný komplex na Šancovej ulici. K dispozícii tu sú jedno až štvorizbové obytné jednotky s výmerou až do 125m2, ktoré skvele poslúžia aj početnejším rodinám s deťmi, prípadne partnerom či manželom, ktorí majú radi priestranné bývanie. Každý byt, apartmán či štúdio disponuje vlastným balkónom, terasou alebo lodžiou, ktoré ponúkajú úžasné panoramatické výhľady na hlavné mesto Slovenska.

Výborná dostupnosť autom aj MHD

Mobilita je príkazom doby a nové byty Bratislava, respektíve projekt Premiére, na tento fakt v plnej miere pripravil. Už samotná lokalita na Šancovej ulici je z hľadiska dopravnej dostupnosti výborná, pretože ponúka výborné napojenia na diaľnicu, letisko aj k hlavnej železničnej stanici. V tesnej blízkosti sa tu nachádza aj niekoľko zastávok MHD, ktorá zase ponúka príjemnú alternatívu dopravy po meste.

Občianska vybavenosť na skok

Premiére má ale čo ponúknuť aj z hľadiska občianskej vybavenosti. Niekoľko minút pešej chôdze sú vzdialené zdravotníckej a výchovno-vzdelávacie zariadenia, obchody, pošty, ale aj reštaurácie a príjemné miesta na oddych. Byty na predaj Bratislava s takouto občianskou vybavenosťou len tak neponúka - je skutočne obdivuhodná a ocení ju každý, kto sa tu rozhodne bývať.

Premiére má prítomnosť aj budúcnosť

Jedným z najväčším problémov Bratislavy sú popri bytovej otázke aj chýbajúce počty parkovacích miest. Premiére tento moment rieši trojpodlažnou garážou, monitorovanou systémom kamier. Vaše vozidlo tak bude v bezpečí nie len pred dažďom a snehom, ale aj zlodejmi. A ak uvažujete o kúpe elektromobilu, prípadne už na jednom z áut budúcnosti jazdíte, tak určite oceníte prítomnosť nabíjacích staníc pre elektromobily.

Publikované: 30. 04. 2018

Kategória: Bývanie

Autor: Ivana Bučková