Bývanie

Vyberte si posteľ s matracom a ušetrite

Posteľ je jednou z najdôležitejších prvkov v domácnosti. Trávime v nej veľa času, preto by sme si na jej výbere mali dať záležať. Pokiaľ hľadáte ideálnu posteľ do vašej spálne pozrite si ponuku postelí s matracom na drevko.

Posteľ s matracom má jednu z veľkých výhod – matrac v cene. Pokiaľ sa rozhodnete pre posteľ s matracom, získate spomínaný zabudovaný matrac. Ušetrite tak financie, ktoré môžete vložiť do nábytku. Postele s matracom vo väčšine prípadov disponujú veľkým úložným priestorom. Takéto postele sa nazývajú aj boxspringové postele.

Úložný priestor sa nachádza pod zabudovaným matracom a teda roštom. Dostanete sa k nemu pomocou textilných úchytiek z prednej alebo bočnej časti. Boxspringová posteľ je známou tým, že je vyššia preto sa na ňu ľahšie sadá. Disponuje penovým, pružinovým alebo taštičkovým matracom. Všetky sa postarajú o maximálne pohodlie pri spánku.

Postele s matracom ušetria nie len peniaze ale aj čas. Nemusíte hľadať a strácať čas výberom matraca, pretože ten je už súčasťou postele. Čalúnené postele s matracom vynikajú nie len dobrými vlastnosťami, ale aj dizajnom. Vysoké prešívané čelo sa postará o pohodlie pri čítaní knihy a sledovaní televízie. Vyberte si posteľ na nožičkách alebo posteľ bez nožičiek.

Čalúnené postele s matracom ponúkajú množstvo farebných prevedení. Na drevko nájdete biele postele s matracom, čierne postele s matracom, modré aj príjemné ružové postele s matracom. Čo sa týka rozmerov čalúnené postele sú dostupné vo všetkých štandardných rozmeroch:

· Jednolôžkové postele s matracom 90×200 cm

· Posteľ s matracom 140×200 cm

· Čalúnené postele 160×200 cm

· Manželské postele 180×200 cm

· Manželské čalúnené postele 200×200 cm

Postele s matracom splnia očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov. Zapadnú do každého tipu spálne a poskytnú maximálne pohodlie pri spánku.