Viete si vybrať dobrú kabelku aj cez internet?

Kabelka je nevyhnutnou súčasťou dámskeho outfitu. Okrem toho, že každá z nás chce, aby jej ladila s oblečením, musí byť aj praktická a dostatočne priestranná. Ako si vybrať presne takú, ktorá naplní všetky vaše požiadavky, sa dozviete v nasledujúcom článku.

Čo vám môže ponúknuť kabelka?

Aj keď je fakt, že žena musí mať vždy po ruke svoju kabelku, pre mnohých mužov jednoducho záhadou, pre nežné pohlavie je to viac ako módny doplnok. V kabelke máme vždy všetko potrebné. Ukryjeme do nej peňaženku, doklady, šminky, vreckovky, kľúče, mobil a mnoho iných potrebných drobností. Aby kabelka splnila svoju funkciu, mala by byť dostatočne priestranná. Ak máte rada vo svojich veciach poriadok, vyberte si model s vnútorne rozčleneným priestorom. Všetko tak nájdete na jedno siahnutie bez zbytočného prehrabávania sa. Niektoré kabelky ponúkajú tiež praktické vonkajšie vrecká na zapínanie. Požiadavke priestrannosti prajú aj súčasné módne trendy, ktoré prinášajú nový pohľad na to, čo znamená dostatok miesta. Ak chcete byť in, zmestíte do kabelky nielen všetko, čo potrebujete, ale aj menší nákup. Nemusíte sa pritom obávať dizajnu. Moderné kabelky vyzerajú jednoducho dobre. Pre pohodlné nosenie zostávajú v móde aj crossbody kabelky. Pri kúpe je dôležitá aj správna dĺžka rúčok. Pred tým, ako vyberiete konkrétny model, sa preto najskôr zamyslite nad tým, ako najradšej kabelku nosíte. Tomu potom prispôsobíte dĺžku rúčok. Vďaka tomu vám nebude kabelka napríklad po celý deň padať z ramena. Aj priveľmi krátke rúčky môžu byť problémom. Ak nechcete kabelku stále držať v ruke, vyberajte dlhšie rúčky.

Kožené kabelky

Koža je už niekoľko rokov módnou stálicou. Tento materiál dizajnéri neobchádzajú vďaka jeho kvalite, odolnosti a dlhej životnosti. Kožená kabelka ponúka navyše jedinečný, nezameniteľný, luxusný vzhľad. Ak práve nepotrebujete mať pri sebe veľa vecí, vybrať si môžete aj menšie kožené kabelky vhodné na párty alebo slávnostné chvíle. Na každý deň nájdete na trhu kožené kabelky do ruky aj na rameno. K dispozícii sú tiež rôzne tvary. Napríklad kožená kabelka v tvare vrecka, nákupnej alebo elegantnej tašky. Výber závisí len od vášho vkusu, zvoleného outfitu a príležitosti.

Publikované: 27. 06. 2020

Kategória: Móda a krása

Autor: Ivana Bučková