Tipy na romantický víkend

Premýšľate nad tým, ako stráviť príjemný jarný víkend so svojím partnerom? Stráviť spolu kvalitný čas zaručene prospeje vášmu vzťahu. Akým aktivitám by ste sa teda spolu mohli venovať? Zájdite si na turistiku V okolí nájdete mnoho romantických miest, ktoré stojí za to navštíviť. Zelené kopce, dlhé pláne, lesy, jazerá, rieky. Naplánujte si trasu a vyberte sa na víkendový výlet. Nezabudnite si so sebou zobrať teplé oblečenie, stan, spacáky a podpaľač, ktorý môžete použiť, keď sa budete chcieť zahriať pri ohnisku.

Piknik na záhrade

Kto vravel, že doma nemôžete mať zábavu? Všetko, čo potrebujete je deka, dobré víno, ovocie a mäso. Vytiahnite gril, drevené brikety a pusťte sa do prípravy chutných pokrmov. Bravčové mäsko, krídelka alebo hamburgery - chutný obed akiste oceníte nielen vy, ale taktiež vaša drahá polovička. Navyše, kým sa brikety rozpália, môžete hrať partnerské hry, vďaka ktorým sa znova spoznáte a rozdúchate iskru.

Hľadanie súhvezdí

Romantických aktivít je skutočne celá fúra a medzi nimi hra hľadanie súhvezdí. Oblečte si mikiny, vezmite si dve deky - jednu, na ktorú si aj s polovičkou ľahnete, druhú, do ktorej sa obaja zahalíte, stiahnite si aplikáciu, ktorá dokáže zmapovať nebo a tešte sa spolu z príjemného večera. Vďaka aplikáciám objavíte zaujímavé súhvezdia, hviezdy, ba dokonca aj planéty. Spolu sa zahráte na astrológov a užijete si jeden druhého. Navyše, možno sa vám podarí zhliadnuť aj padajúcu hviezdu a budete si tak môcť niečo zaželať. No, nie je to skvelé?

Postavte si vlastnú pevnosť

Možno vám stavba vlastnej pevnosti pripadá ako detinský nápad. Opak je ale pravdou. Práca na pevnosti bude nielen zábavná, no na jej konci sa môžete so svojou polovičkou tešiť z miestečka, ktoré patrí iba vám dvom. Tak čo na to hovoríte? Vyskúšate niektorú z víkendových aktivít aj vy?

Publikované: 22. 05. 2020

Kategória: Tipy

Autor: Ivana Bučková