Pripravte svoj šatník na jarnú sezónu

Slniečko vonku svojimi lúčmi príjemne zohrieva prírodu čoraz silnejšie a my sa pomaličky lúčime s poslednými známkami zimného obdobia. Nízke teploty, ostrý vietor a zasneženú krajinu nahrádza pestrofarebná a štebotavá jar. So zmenou ročného obdobia prirodzene prichádza i zmena našich každodenných outfitov. Nastáva čas pripraviť svoj šatník na jarnú sezónu.

Zazimovali ste už svoje sezónne oblečenie?

Ste pripravený vymeniť dámsku lyžiarsku bundu za prechodný kabátik? Pretože slnečná jar napovedá, že prichádza na túto výmenu ten pravý moment. Nezabúdajte, že zimné oblečenie potrebuje byť spoľahlivo uskladnené a pripravené na nasledujúcu zimnú sezónu. Na zazimovanie svojho zimného a lyžiarskeho oblečenia je potrebné vybrať vhodné miesto, kde nebude oblečenie vystavené pôsobeniu vlhkosti. Pred definitívnym uskladnením zimných outfitov je odporúčané oblečenie oprať a dôkladne nechať vyschnúť.

Jarné outfity by mali hrať všetkými farbami

Jar sa spája s farebnosťou a radosťou. Jarná príroda radostne hrá so všetkými farbami. Naše zimné outfity majú tendenciu byť jednofarebné, jednoduché a častokrát i v tmavých farbách. Pri prechode na jarné ročné obdobie je ideálna príležitosť oživiť svoj šatník pestrými farbami a rôznymi vzormi. Dajte svetu vedieť, že sa svojim outfitom tešíte z jarnej pestrofarebnosti aj vy.

Nemožno zabudnúť ani na jarné topánky

Proces zazimovania pánskych, detských a dámskych zimných topánok by mal prebiehať podobne ako aj pri zimnom oblečení. Ich uskladnenie by sa malo vyhýbať vlhkým priestorom. So zimnými topánkami sa lúčime, ale vítame športové tenisky a jarnú obuv. I v prípade dizajnu jarných topánok vôbec neklaďte fantázií medze a stavte na farebnosť a pestrosť vzorov. Tešíte sa na jarné outfity alebo ste skôr fanúšikom zimného oblečenia a obuvi? Či patríte do zimného alebo skôr letného tímu, vždy platí v obliekaní pravidlo- nosme to, v čom sa cítime najlepšie.

Publikované: 29. 03. 2021

Kategória: Móda a krása

Autor: Ivana Bučková