Pracovné stretnutie, zábava aj ubytovanie na jednom mieste

Hľadáte miesto na usporiadanie rodinnej oslavy, svadby alebo firemného stretnutia? Potrebujete kvalitné služby, možnosť príjemného relaxu a ubytovania pre svojich hostí? Máme pre vás jeden tip, kde toto všetko nájdete.

Oslavy Žilina

Usporiadanie rodinnej oslavy vyžaduje mnoho príprav. Najmä, ak patríte do rozvetvenej rodiny. Ak pripočítate aj najbližších priateľov, toto číslo ešte vzrastie. S usporiadaním oslavy v Žiline sa môžete obrátiť na hotel Galileo. Ochotní pracovníci vám ukážu spoločenské priestory a pomôžu s návrhom menu. Ubytovanie budete mať zabezpečené v štandardných dvojposteľových izbách a šiestich apartmánoch. Vybrať si môžete tiež izby vyššej kategórie LUX. Príjemné prostredie hotela a jeho okolia poskytne všetkým možnosť prechádzky a návštevu historického centra Žiliny, od ktorého je hotel vzdialený len na 15 minút chôdze. Vaša oslava v Žiline sa tak stane príjemným zážitkom.

Míting v Žiline

Hotel Galileo je výbornou voľbou aj na usporiadanie mítingu v Žiline. Ak má vaše firemné stretnutie, teambuilding alebo séria obchodných rokovaní trvať niekoľko dní, poskytne vám všetky potrebné priestory aj ubytovanie. V hoteli sú k dispozícii tri klimatizované mítingové miestnosti a jedna zasadacia sála s kapacitou 50 ľudí. Môžete si prenajať aj potrebnú audiovizuálnu techniku. Samozrejmosťou je bezplatná wi-fi a parkovacie miesta. Váš míting v Žiline sa vďaka vybaveniu hotela nemusí niesť v čisto pracovnej atmosfére. Hotel má pre všetkých hostí k dispozícii aj možnosť relaxu v saune a spoločenského vyžitia. Stravovanie zabezpečuje hotelová reštaurácia, kde si môžete objednať jednotné menu alebo nechať výber na vašich hostí. A posledná výhodamíting Žilina v hoteli Galileo nezaťaží váš finančný rozpočet. Kvalita poskytovaných služieb je vám k dispozícii za veľmi prijateľné ceny.

Publikované: 29. 01. 2019 / Aktualizované: 07. 06. 2023

Kategória: Tipy

Autor: Ivana Bučková