Študujte MBA v Českej republike

Celoživotné vzdelávanie už dávno nie ničím výnimočným. Kto si chce zaistiť kariérny postup či vyššiu mzdu, musí si taktiež dopĺňať vzdelanie. Nielen pokiaľ ide o cielenú odbornosť, ale aj vzdelanie manažérske. Pre to je najvhodnejšou formou MBA štúdium. Napadlo vás, že ho môžete študovať aj v Českej republike? Vďaka MBA štúdiu získate náskok pred ostatnými. Pokiaľ ho budete študovať v Čechách, tak aj nové zaujímavé kontakty zo zahraničia. Kvalitné MBA štúdium ponúka pražská Cambridge Business School. Študovať môžete v češtine s akceptáciou slovenského jazyka. Program Management and Leaderhip je možné študovať aj v angličtine.

Štúdium MBA sa hodí aj pre zaneprázdnených manažérov

To, čoho si s pribúdajúcim vekom vážime najviac, je čas. Nemusíte sa ale časovej náročnosti MBA štúdia na pražskej Cambridge Business School obávať. Štúdium je flexibilné, kombinuje sa samoštúdium a diaľkové štúdium prostredníctvom mimoriadne kvalitne spracovaných materiálov (e-learning). Študijné stretnutia prebehnú štyrikrát do roka v Prahe. V zostávajúcom čase ste so svojimi lektormi a konzultantmi v kontakte na diaľku.

V čom je MBA štúdium tak unikátne?

Nejde o žiadne bifľovanie sa teórie a poučiek. Získavate skúsenosti z praxe od kvalifikovaných lektorov s mnohoročnou praxou. Učíte sa zo skúseností, zážitkov, úspechov, ale aj chýb druhých. Práve takéhoto štúdium vás dokáže nasmerovať správnym smerom ušetriť váš čas, energiu a naštartovať váš úspech bez neefektívne vynaloženej energie aj finančných prostriedkov.

Štúdium sa zahajuje trikrát ročne

Nemusíte čakať na klasický nový školský rok. Štúdium sa zahajuje 3× ročne – vždy v marci, v máji a v novembri. Celkom má dva semestre, absolvujete 10 modulov a štyri celodenné semináre. Vybrať si máte možnosť aktuálne až z 15 vzdelávacích MBA programov.

Publikované: 07. 08. 2020

Kategória: Tipy

Autor: Ivana Bučková