Kovanie pre komfort a krásu vášho nábytku

Kvalitný nábytok poslúži niekoľko rokov bez toho, aby ste museli investovať do jeho opráv. Je pekný, funkčný a šetrí priestor. Pre tých, ktorí vyrábajú nábytok na predaj alebo si ho chcú vyrobiť doma sami, je nasledujúci článok.

Kovanie BLUM

Spoločnosť BLUM sa venuje potrebám užívateľov kuchýň. Za svoj cieľ si kladie neustále rozvíjanie výrobkov určených na každodenné používanie kuchyne, realizáciu nápadov zákazníkov a ich čo najlepšie napĺňanie. Nábytok by mal nielen skvelo vyzerať ale plniť aj úžitkovú funkciu pre komfortné bývanie. Spoločnosť ponúka kovanie BLUM, systémy pre výklopy, závesy, systémy pre vnútorné členenia a systémy vedení. Kovania BLUM zvyšujú komfort používania nábytku predovšetkým v kuchyni, môžete ich však využiť aj v iných miestnostiach. Sú vhodné na klasické otváranie, otváranie skriniek bez úchytiek aj praktické riešenia skriniek. Kovanie BLUM vám poskytne všetko, čo potrebujete pre kuchyňu. Prinesie vám funkčné riešenie a optimálne využitie priestoru na prácu aj odkladanie kuchynských potrieb s ohľadom na vysoký komfort pohybu. Inovatívne nápady šetria miesto a využijete ich v každej moderne zariadenej domácnosti.

Kovanie HETTICH

Kvalita a používateľský komfort na prvom mieste — tak môžeme jednoducho zhrnúť hlavnú myšlienku spoločnosti HETTICH. Kovania HETTICH predstavujú inovačné nápady pre konštrukciu skriniek. Dôraz je kladený na užívateľský komfort a ergonómiu. Pod značkou HETTICH nájdete závesy na nábytkové dvere, výsuvy pre zásuvky a zásuvkové systémy na nábytok v každej miestnosti. V ponuke spoločnosti si vyberiete tiež systémy pre skladacie a posuvné dvere s rôznymi druhmi vedenia a mnoho dizajnov úchytiek. Okrem toho si tu vyberiete aj polohovacie kovania pre čalúnený nábytok. Kovania HETTICH myslia na jednoduchosť otvárania a pohodlný prístup k obsahu skriniek. Ak sa rozhodnete pre kovanie HETTICH, môžete očakávať ľahký chod, tiché zatváranie, bezchybnú funkčnosť a nápaditý dizajn.

Publikované: 27. 06. 2020

Kategória: Bývanie

Autor: Ivana Bučková