Hľadáte originálny darček? Ručne maľované portréty maznáčikov poteší každého

Vymyslieť trochu originálny darček môže byť ťažšia úloha ako sa zdá, navyše ak obdarovaného chcete naozaj oslniť a vykúzliť mu úsmev na tvári. Máme pre vás výborný tip na originálny darček, ktorý je vhodný na akékoľvek udalosti. Ručne maľovaný portrét domáceho maznáčika môžete darovať k narodeninám, svadbe, výročiu, Vianociam, ale aj ako svadobný dar. V nasledujúcich riadkoch vám prezradíme, kto také originálne portréty zvierat maľuje a ako obraz objednať.

Kto ručne maľované portréty maľuje?

Výtvarníčka Barbora Cirklová ručne maľuje originálne ručne maľované obrazy. Na vytvorenie originálneho diela potrebuje iba akrylové farby a bavlnené plátno. Obrazy sú vo formáte 40 x 40 cm. Ešte než začne celý proces maľovania, zvolíte si ľubovoľné farby, ktoré chcete, aby výtvarníčka pri svojej tvorbe použila. Farby vyberajte ideálne podľa prostredia, kde bude obraz zavesený, mal by totiž do miestnosti farebne zapadať

Čo je potrebné zariadiť?

Predtým než sa pustíte do objednávky portrétu zvieratka, musíte nafotiť kvalitné fotografie maznáčika. Zdôrazňujeme kvalitné a ideálne ostré, pretože určite chcete, aby na fotke vynikli všetky detaily (chĺpky a fúsky). Fotografiu vyfoťte najlepšie z profilu alebo poloprofilu, na obrázku musí byť viditeľné aspoň jedno oko.

Potom zhotovenú fotografiu odošlite na cirklova.b@gmail.com. Ak máte viac pekných fotografií a nemôžete sa rozhodnúť, ktorá je tá pravá - pošlite všetky a nechajte výber na výtvarnici.

Ako si objednať obraz?

Stačí navštíviť blog https://baryblog.cz/, kde si môžete prezrieť hotové práce a prípadne sa inšpirovať, ako by asi portrét mal vyzerať. Následne zadáte kontaktné údaje do vyplňovacieho formulára, na ktoré vás potom výtvarníčka bude kontaktovať.

Publikované: 03. 03. 2021 / Aktualizované: 13. 02. 2023

Kategória: Tipy

Autor: Ivana Bučková