Fyzickú silu a sexuálnu túžbu je možné podporiť prírodnou cestou

V dnešnej dobe je starostlivosť o fyzickú silu a sexuálnu aktivitu pre mnoho mužov dôležitým aspektom ich života. Jednou z možností, ako túto starostlivosť posilniť, je prípravok TRIBBULUS + ARGININ od českého výrobca Naturvita. Tento prírodný doplnok stravy sľubuje podporu fyzickej sily a sexuálnej túžby, a to vďaka svojim kľúčovým zložkám.

Tribulus terrestris pre podporu sexuálne túžby a výkonnosti

Tribulus terrestris, jedna z hlavných zložiek tohto prípravku, je známa svojimi pozitívnymi účinkami na sexuálnu túžbu, vzrušenie a celkovú sexuálnu výkonnosť. Táto bylina tiež harmonizuje činnosť srdca a cievneho systému, čo môže prispieť k lepšej cirkulácii krvi. Vďaka týmto účinkom môže Tribulus terrestris predstavovať kľúčový prvok pre udržanie optimálneho stavu svalov, dodávanie energie a podporu dobrej psychickej a fyzickej kondície.

Zinok pre udržanie normálne hladiny testosterónu a plodnosti

Ďalšou dôležitou zložkou je zinok (Zn), ktorý prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi. Testosterón je kľúčový hormón pre mužskú sexuálnu funkciu, a jeho správna úroveň môže byť kľúčom k optimálnej sexuálnej aktivite. Zinok tiež prispieva k normálnej plodnosti a reprodukcii, čo môže byť dôležité pre mužov, ktorí chcú zlepšiť svoju plodnosť.

Zloženie jednej kapsule TRIBBULUS + ARGININ:

  • Tribulus: 135 mg/vrecko
  • Arginín: 250 mg/vrecko
  • Zinok: 4 mg/vrecko

Odporúčané dávkovanie:

Na dosiahnutie optimálnych výsledkov sa odporúča užívať jednu kapsulu denne. Je tiež vhodné užívať prípravok formou kúry po dobu 6-8 týždňov, následne odporúča prerušiť užívanie na dobu 2-3 týždňov.

TRIBBULUS + ARGININ je zaujímavým prírodným doplnkom stravy, ktorý kombinuje silu Tribulus terrestris, arginínu a zinku na podporu fyzickej sily a sexuálnej túžby u mužov. Pri správnom užívaní a dodržiavaní odporúčaného dávkovania môže tento prípravok poskytnúť komplexnú starostlivosť o mužské telo a jeho sexuálnu funkciu. Pred začiatkom akéhokoľvek nového doplnku stravy je však vždy dobré konzultovať s lekárom, najmä ak máte nejaké zdravotné obavy alebo užívate nejaké lieky.


Publikované: 04. 12. 2023

Kategória: Zdravie

Autor: Lenka Vondrová