Tipy na unikátny darček pre priateľku

Blíži sa dôležitá udalosť a vy chcete svojej partnerke vykúzliť úsmev na tvári nejakým unikátnym darčekom? Avšak netušíte, aký darček vybrať? Či už vyberáte darček na Valentín, k narodeninám alebo napríklad ako svadobný dar, nezúfajte. Máme pre vás hneď niekoľko užitočných tipov na originálny darček pre vašu partnerku, ktoré vám v nasledujúcich riadkoch predstavíme.

Ručne maľovaný portrét domáceho maznáčika

Hľadáte skutočne originálny darček, ktorý sa len tak nevidí? Ručne maľovaný portrét zvieraťa na zákazku môže byť to pravé orechové práve pre vašu priateľku. Skvele zaplní a ozdobí prázdne miesto na stene, teda darujete aj originálnu dekoráciu do domácnosti.

Darček sa hodí na každú príležitosť. Kde ale také ručne maľované obrazy zohnať?

Ručne maľovaným obrázkom zvierat sa venuje výtvarníčka Barbora Cirklová, ktorá maľuje akrylovými farbami na bavlnené plátno. Obraz s formátom 40 x 40 cm navyše nemusíte ani rámovať, pretože farby siahajú až k okraju. Tento unikátny darček môžete zaobstarať na eshope akrylka.cz.

Kabelka

Hneď na začiatok sme umiestnili práve kabelku, pýtate sa prečo? Z jedného prostého dôvodu, jedná sa o praktický a navyše štýlový módny doplnok, na ktorý nedá dopustiť snáď žiadna žena. Ak vaša milá je vášnivou obdivovateľkou kabeliek a má ich plnú šatníkovú skriňu, nevadí. Hoci je to nepochopiteľné, ale kabeliek naozaj nie je nikdy dosť!

Kytica ruží - stávka na istotu

Kvety sa ženám darujú už od pradávna ako dôkaz skutočnej lásky a náklonnosti. Ani v dnešnej dobe tomu nie je inak, kvety stále zbožňuje a obdivuje množstvo žien, a preto by nemali chýbať ako darček na žiadne dôležité udalosti. Napríklad taká kytica ruží vašu partnerku zaručene oslní. Avšak myslite na to, že samotné kvety nemusia stačiť, nebojte sa k nim pridať nejaký kus trblietavého šperku.

Publikované: 07. 07. 2021 / Aktualizované: 13. 02. 2023

Kategória: Tipy

Autor: Ivana Bučková