Zoznámte sa s drinkom Mana a jeho pozitívnymi účinkami na zdravie

Nie je to kúzelná Mana, ako si môžu myslieť niektorí priaznivci fantasy, ale prášok, ktorý sa používa na prípravu pitia alebo už hotový drink. Zjednodušene sa jedná o jedlo so všetkými dôležitými prvkami – trvanlivé a navyše vyvážené. Tento produkt, ako s obľubou hlása výrobca, má plnohodnotne nahradiť bežné jedlo. Zaiste sa vám už niekedy stalo, že z rôznych okolností nestíhate pripraviť kvalitný pokrm, a práve v tomto prípade by mohol byť tento drink dosť užitočný. Mana má organizmu poskytnúť všetky potrebné živiny, a to vo forme prášku alebo pitia. Neveríte? V nasledujúcich riadkoch vám o produkte prezradíme to najdôležitejšie.

Ako nápoj Mana vznikol?

Myšlienku o vytvorení Many prvýkrát dostal Jakub Krejčík, akonáhle jeho starí rodičia zomreli na rakovinu. Ich smrť ho prinútila na myšlienku, čo bude s jeho ďalšími príbuznými, keď nezmení stravovanie. A to bol len krôčik od vzniku nápoja Mana. Tip: Všetko, čo by ste mali o nápoji vedieť, vám prezradí táto Mana recenzia. Autor Radek má s nápojom Mana skúsenosť a neváhal sa o nej podeliť s čitateľmi Ecoblogu.

Z čoho sa Mana skladá?

Ako sme už vyššie spomenuli, drink Mana je náhrada bežného jedla, a ako taká poskytuje dostatočné množstvo živín, vitamínov, minerálov a ďalších zložiek potrebných pre ľudský organizmus. Pokiaľ vám v hlave prebleskla myšlienka, akú má táto superpotravina energetickú hodnotu, vedzte, že v jednej porcii, konkrétne 86g prášku a 300ml vody, nájdeme až 400 kcal. Produkt obsahuje živiny, ako sú bielkoviny, tuky, sacharidy alebo napríklad vlákninu, čo sú pre telo veľmi významné prvky.

Ako nápoj Mana chutí?

Príchuť Origin, je jednoducho bez akejkoľvek príchuti, aby si práve konzument mohol produkt dochutiť, tým čo preferuje. Manu môžete osladiť napríklad jahodami, banánmi alebo napríklad pomarančmi.

Publikované: 10. 09. 2022

Kategória: Zdravie

Autor: Ivana Bučková