Príslušenstvo na betónové žumpy

Pre výstavbu betónovej žumpy by ste si mali zajednať dôveryhodnú spoločnosť, ktorá sa tejto činnosti venuje dlhšie. Zaručí vám nielen výhodnú dopravu, ale aj stavbu a produkty, ktoré s ňou súvisia. Podľa čoho si vyberať spoločnosť? Žumpy - STAV s. r. o. je spoločnosť, ktorá má dlhoročné skúsenosti s predajom a montážou železobetónových nádrží, žúmp a zásobníkov na vodu. Spolupracujú s overenými výrobcami a certifikovanými produktami. Ich produkty sa označujú vysokou mechanickou a chemickou odolnosťou. Dokonca, špeciálne prísady betónu zaručujú pevnosť, tesnosť a izoláciu. Železobetónové nádrže, žumpy a zásobníky na vodu vám spoločnosť Žumpy – STAV s. r. o. prepraví do akéhokoľvek mesta na Slovensku a finálnu montáž budete mať hotovú maximálne do siedmich dní. Aké príslušenstvo na žumpy poznáme?

Liatinový poklop

Základným prvkom, ktorý je súčasťou žumpy je liatinový poklop. Dodáva sa v balení alebo ho je možné dokúpiť. Na čo slúži? Liatinový poklop zakrýva vrchnú časť žumpy. Tým odoláva prechodu chodcov a osobných automobilov. Vyznačuje sa tak vysokou mechanickou odolnosťou, ktorou súčasťou je vysoká pevnosť a tesnosť.

Betónový komín

Súčasťou dodávky betónovej žumpy je aj betónový komín. Dokonca, máte možnosť zakúpiť betónový komín aj samostatne, a to v prípade, že by ste ho chceli zväčšiť alebo vymeniť. Spoločnosť Žumpy – STAV s. r. o. pravidelne dopĺňa zásoby v ich skladoch, a tak sa vám nikdy nestane, že by konkrétny produkt, ktorý potrebujete, nemali na sklade. Dodajú vám ho už od troch dní od zadania vašej objednávky.

Prejazdová doska

V balení je tiež prejazdová doska, ktorá však nie je odolná voči vysokému vonkajšiemu zaťaženiu. V prípade, že vaša firma potrebuje dosku cez ktorú budú prechádzať vozidlá, odporúčame vám zakúpiť prejazdovú dosku, ktorá je odolná voči vysokému zaťaženiu.

Publikované: 23. 02. 2021

Kategória: Bývanie

Autor: Ivana Bučková