Klimatizácia zlepší vzduch aj vo vašej domácnosti

Ako už to tak býva, tak sa v sparných letných dňoch neľudsky dvíha teplota v miestnostiach budov. Prehriatej miestnosti pôsobí veľmi negatívne na ľudský organizmus, a to tak, že sme unavení, bez energie a podávame pracovné výsledky nevalnej úrovne. Teplotu v miestnosti môžeme znížiť zatemnením pomocou roliet a žalúzií, ale najúčinnejším spôsobom zníženia teploty v miestnosti je využitie služieb klimatizácia, ktoré nám optimálne upraví vzduch v miestnosti. Klimatizácia odvádza prebytočné teplo z miestnosti a zároveň privádza čerstvý vonkajší chladný vzduch do miestnosti. Tip: Prečítajte si článok o výhodách klimatizácie.

Klimatizácia? Tu!

Širokú ponuku sortimentu kvalitných a spoľahlivých jednodielnych a dvojdielnych prenosných klimatizáciou od svetoznámeho českého výrobcu značky REMKO za prijateľné ceny pre každého ponúka spoľahlivý predajca eprofi.cz s.r.o. v e-shope https://klimatizace.zde.cz/. Eprofi.cz predáva tiež stavebné zdvíhacie (http://www.stavebni-vratky.com/), mobilné ohrievače, elektrocentrály a stavebné píly (http://www.stavebni-pily.cz/).

Jednodielne mobilné klimatizácie

Jednodielna mobilné klimatizácie je určená do 1 miestnosti (1 klimatizácia = 1 chladená miestnosť). Odvádza odpadové teplo z miestnosti cez teplovzdušnú trubicu do vonkajšieho priestoru a zároveň privádza chladný vzduch do miestnosti. Pri odvode horúceho vzduchu von vzniká podtlak, a preto nemôže byť chladný vzduch rozvedený do ďalších miestností.

Dvojdielne mobilné klimatizácie

Dvojdielna mobilné klimatizácie vďaka nevytváranie podtlaku rozvádza chladný vzduch do viacerých miestností. Skladá sa z vnútornej jednotky a vonkajšieho výmenníka medzi ktorými je flexi ohybné potrubie, v ktorom prúdi chladivo. Je vytvorená na princípe stacionárne jednotky, ale na rozdiel od nej nie sú na prevádzku potrebné žiadne stavebné úpravy.

Inštalačná sada do steny značky REMKO

K mobilným klimatizáciám si môžete zakúpiť originálne inštalačnú sadu do steny značky REMKO. Súčasťou tejto inštalačnej sady do steny je vonkajšie záklopka, vnútorné nápojná miesto a flexitrubice do steny. Okrem tejto sady je vhodné si do steny zabudovať tiež priechodku či priechodky (do viacerých miestností), vďaka ktorým sa odbúravajú tepelné straty spôsobené nedokonalým odvodom horúceho vzduchu z mobilnej klimatizácie von a zároveň bráni prieniku horúceho vzduchu späť do miestnosti.

Prednosti mobilných klimatizácií REMKO

Kvalitná mobilná klimatizácia REMKO (viz https://klimatizace.zde.cz/klimatizace-remko) obsahujú nemeckej technológie, automatický výparník a v porovnaní s neznačkovými mobilnými klimatizáciami oplývajú nižšou hlučnosťou, vyššou životnosťou a elegantným dizajnom. Ich záručná doba je predĺžená na 3 roky.

Publikované: 25. 05. 2021

Kategória: Bývanie

Autor: Ivana Bučková