Overaly sú opäť v kurze

Tento kus dámskeho šatníku vždy na čas odíde a opäť sa vráti. Často máme pocit, že pre naši postavu nie je vhodným. Ale opak je pravdou. Vhodne zvolený strih overalu sa hodí pre ženy malé aj veľké, štíhle aj „krv a mlieko“.

Overal je skvelým hybridom medzi nohavicami a šatami

Dámsky overal môže vypadať veľmi sviežo a letne, ale aj elegantne a nahradiť dámsky kostým do práce, či štýl „malých čiernych“. Overal je praktický, a aj keď sa traduje, že sa nám z neho špatne vyzlieka, tento nedostatok eliminujeme vždy vhodným výberom strihu overalu. Overaly sú tiež ideálnym riešením pre ženy, ktoré sa chcú obliecť romanticky, elegantne a žensky, ale šaty a sukne nosiť nechcú. Sú alternatívou k nohavicovým kostýmom, avšak na rozdiel od nich nám neuberajú ženskosť. A to ani vtedy, keď zvolíme skôr strohé a jednoduché línie strihu overalu. Úžasné overaly predáva e-shop FASARDIofficial.sk.

Overaly pre každú ženu

Strihovo sa overaly líšia rovnako, ako topy, blúzky, šortky či nohavice. V overale ale naviac nastupujú kombinácie, ktoré z neho robia módny kúsok mnohých tvárí. Pokiaľ sa rozhodujeme, aký overal zvoliť práve k našej postave, je dôležitým merítkom predovšetkým spodný diel. Úzke nohavice overalu sa hodia pre štíhlejšie postavy, tie širšie aj pri pár kilogramoch naviac. Existujú tiež overaly so šortkami či s nohavicovou sukňou.

FASARDIofficial.sk ponúka eleganciu aj romantiku

Dámsky overal vám pomôže vystúpiť z davu, nech už si oblečiete elegantný čierny overal s úzkymi nohavicami, romantický ružový overal s volánikmi, či khaki overal, ktorý vypadá ako kombinácia bundy a nohavíc. E-shop FASARDIofficial.sk má v ponuke veľké množstvo rôznych strihových aj farebných riešení overalov s krátkymi aj dlhými nohavicami. Ale pozor, hitom sezóny je trištvrťová dĺžka. Tá je ideálna pre kombináciu s nízkym aj vysokým opätkom a hodí sa aj k módnym teniskám.

Publikované: 17. 08. 2020

Kategória: Móda a krása

Autor: Ivana Bučková