Nové byty pre mladých? Premiére pozná odpoveď!

Bývanie je jedným z prvých vážnych momentov, ktoré rieši väčšina mladých rodín. Nájsť adekvátne bývanie na úrovni však nie je jednoduché. No nie je to ani nemožné. Ak hľadáte bývanie v Bratislave, ste na dobrej ceste, aby ste ho naozaj našli! Premiére – to je názov projektu, ktorý nabral reálne kontúry a stojí v bratislavskom Starom Meste. Prečo by ste mu mali venovať pozornosť, ak hľadáte byt na predaj v Bratislave?

Premiére v číslach

23 podlaží, jedno až štvorizbové byty, apartmány alebo štúdiá, pričom každá jednotka disponuje vlastným balkónom, lodžiou alebo dokonca terasou. Rozloha bytov? Veľmi variabilná, od 32 až po viac ako 120 metrov štvorcových. Tak, to je Premiére v stručnosti a číslach. Zaujal aj vás? Čítajte ďalej, váš záujem sa ešte prehĺbi.

Premiére a riešenia, ktoré majú hlavu a pätu

Novostavby v Bratislave by mali ponúkať aj niečo viac, ako „len“ niekoľko metrov obytnej plochy. Projektanti, ktorí pracovali na komplexe Premiére, si to včas uvedomili, a preto do projektu zakomponovali aj trojpodlažnú podzemnú garáž, kancelárske či obchodné priestory v prízemnej časti budovy či zelenú terasu, ktorá sa nachádza na 6. podlaží.

Premiére a lokalita

Skvelé bývanie sa nezaobíde bez solídnej lokality. V prípade projektu Premiére hovoríme o bratislavskom Starom Meste, ktoré mnohí bratislavčania považujú za vôbec najlepšiu lokalitu na bývanie z celej Bratislavy. Ak chcete vidieť Premiére na vlastné oči, nájdete ho na Šancovej ulici. Ak chcete vidieť na vlastné oči aj vzorový byt, objednajte sa vopred na jeho prehliadku. Všetko potrebné nájdete na webe projektu Premiére.

Premiére a občianska vybavenosť

K silným stránkam lokality, kde sa Premiére nachádza, patrí aj občianska vybavenosť. Obchody, nákupné centrá, parky, miesta na relax, ale aj pošta či výchovno-vzdelávacie zariadenia – všetko sa nachádza v pešej dostupnosti od budovy Premiére.

Publikované: 26. 05. 2020 / Aktualizované: 07. 06. 2023

Kategória: Bývanie

Autor: Ivana Bučková